Kategorie

O nas

zdjęcie firmy

Firma Sylpo System istnieje na polskim rynku od 2000 roku. Zajmujemy się sprzedażą przemysłowych urządzeń oraz profesjonalnej chemii do utrzymywania czystości. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty czołowych producentów krajowych i zagranicznych takich jak IPC GROUP, GANSOW, ELSEA, SOTECO, PORTOTECNICA, READY SYSTEM, TENZI, KIEHL, BUZIL, VIKAN, KWAZAR PRO+, GHIBLI, COYNCO, MOTORSCRUBBER i inne. Stawiając na profesjonalizm oraz innowacje w utrzymywaniu czystości, nieustannie dostosowujemy ofertę handlową dla potrzeb naszych klientów - stając się z każdym dniem lepszymi.

Bogata oferta handlowa, ścisła współpraca z gronem specjalistów z ramienia producentów oraz wieloletnie doświadczenie stawiają firmę Sylpo System w czołówce firm w branży.

Współpraca z nami zagwarantuje Tobie i Twojej firmie dostęp do profesjonalnej obsługi w zakresie: sprzedaży profesjonalnej chemii oraz przemysłowych urządzeń czyszczących, akcesoriów oraz części zamiennych, serwisu gwarancyjnego, urządzeń będących w ofercie naszej firmy, serwisu pogwarancyjnego większości producentów urządzeń czyszczących, doradztwa – w zakresie doboru urządzeń oraz zastosowania chemii, szkoleń wdrażania systemów utrzymywania czystości również zgodnych z HACCP podstawowych i cyklicznych szkoleń personelu sprzątającego, podstawowych i cyklicznych szkoleń koordynatorów zespołów sprzątających, projektowania specjalistycznych systemów mycia w przemyśle, budowy i wyposażania myjni ręcznych, szczotkowych oraz samoobsługowych, wykonawstwa centralnych systemów mycia wysoko i niskociśnieniowego.

Sylpo System jest prężnie rozwijającą się firmą działającą na terenie regionu południowo-wschodniej Polski. Swoim stałym partnerom zapewnia produkty wiodących marek, profesjonalne i indywidualne podejście do specyfiki potrzeb każdego klienta, ciekawe promocje, szybką i terminową realizację dostaw, konkurencyjne ceny.

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.